Vyberte kategorii:

Fotbalové šipky

Obří fotbalové šipky jsou vybaveny terčem pokrytým jednou stranou suchého zipu a balóny s druhou stranou. Opravdová fotbalová lahůdka může začít!

Galerie

Sportovní atrakce
8000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Atrakce fotbalové šipky je určena pro vnitřní i vnější použití. Je možné jí rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou 5x3 metry, výška 5 metrů, k dispozici vyžadujeme plochu cca 8x5 metrů, nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Atrakce je vyrobena z certifikovaných materiálů. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání účastníků během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 8.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
Set Divoký západ Set Divoký západ Akční sety 20000,- Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048