Vyberte kategorii:

AC Hasiči

Aktivní centrum Hasiči potěší srdce nejednoho dobrovolného hasiče nebo hasičky. Velká skákací plocha askluzavka může být také tématicky doplněna velkou skluzavkou Hasičské auto. Aktivní centrum je určeno dětem do cca 16 let. Kapacita centra je 100 - 120 dětí za hodinu.

Galerie

Atrakce pro děti
10000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Aktivní centrum Hasiči je vhodné pro vnitřní i vnější použití. Aktivní centrum je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 7,5 x 5 metrů a výška atrakce cca 4 metry, k dispozici vyžadujeme plochu cca 8x6 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Nafukovací skluzavka je vyrobena z certifikovaných materiálů, pro větší bezpečnost je vybaven také nástupní matrací. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 10.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Indiáni AC Indiáni Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048