Vyberte kategorii:

AC Indiáni

Aktivní centrum Indiáni k nám dorazilo až z dalekého divokého západu a díky své jedinečné kombinaci skákacího hradu a skliuzavky z něj spadne čelist i Vinnetouovi. Vyzkoušejte také v kombinaci se skákacím hradem Western nebo simulátorem dojení kravičky. Aktivní centrum je určeno dětem do cca 16 let. Kapacita centra je 100 - 120 dětí za hodinu.

Galerie

Atrakce pro děti
10000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Aktivní centrum Indiáni je vhodné pro vnitřní i vnější použití. Aktivní centrum je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 7,5 x 5 metrů a výška atrakce cca 4 metry, k dispozici vyžadujeme plochu cca 8x6 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Aktivní centrum je vyrobeno z certifikovaných materiálů, pro větší bezpečnost je vybaveno také nástupní matrací. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 10.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 15.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 774 608 469