Vyberte kategorii:

5000 hracích kostek

Obrovská hromada bukových kostek na hraní pro stavbu, čeho si zamanete. Popuste uzdu fantazii. Dodáváme společně s podložkami na stavbu, koberci a párty stanem! To, kdyby se nám pokazilo počasí.

Galerie

Atrakce pro děti
4000,- Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Atrakce je vhodná pro vnitřní i vnější použití. Atrakci je možné rozložit na jakékoli rovné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 6x3 metry.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Jedná se o bukové kostičky s hoblovanýma hranama. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 4.000,- Kč. Za každou další hodinu 500,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048