Vyberte kategorii:

Zorbing fotbálek

Zahrajte si fotbal v nafukovacích koulích stylově! Bumper ball jsou obleky, díky kterým se i při fotbalu budete cítit naprosto bezpečně! Jednoduše nafouknout a hrát, kotrmelce ani pády nejsou problém. K dispozici máte hned 4 Bumber obleky, dva dětské/dámské a dva pánské. Dodáváme spolu s fotbalovým hřištěm a instruktorem, který se postará o vysvětlení pravidel nebo organizaci turnaje!

Galerie

Sportovní atrakce
10000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Bumper ball jsou vhodné pro vnitřní i vnější použití. Fotbalové hřiště je možné rozložit na jakékoliv rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 13x6 metrů, k dispozici vyžadujeme plochu cca 15x8 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je vyškolený instruktor, který se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce. Instruktor je přítomen po celou dobu provozu, pomáhá s organizací atd.

Bezpečnost

Atrakce je vyrobena z certifikovaných materiálů, obsluha zajišťuje bezpečný průběh akce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 10.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048