Vyberte kategorii:

Fotbalová branka

Fotbalová branka je atrakce určená všem bez rozdílu věku.  Cílem hry je umístit míč do otvorů v brance s nejvyšším bodovým hodnocením.  Atrakce je vhodná pro veškeré vaše společenské, kulturní či sportovní akce, pro dny dětí nebo oslavy města. Také jej lze využít jako originální narozeninový dárek nebo fotbalová branka poslouží ke zpestření dětské oslavy. Kapacita atrakce je cca 100 účastníků za hodinu.

Galerie

Sportovní atrakce
4500 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Rozměry atrakce jsou cca 5x4 metrů, k dispozici je nutná plocha min. cca 5x5 metrů a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50 m. Ideální je rovná, nejlépe zatravněná plocha, popř. beton, umělý povrch. Atrakce je vhodná pro vnější i vnitřní použití.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 4.500,- Kč. Za každou další hodinu 500,- Kč. Při objednávce nad 15.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 774 608 469