Vyberte kategorii:

Aktivní centrum Džungle

Pořádáte opravdu velikou akci? Je dětem skákací hrad už malý? Aktivní centrum je pro Vás ideálním řešením. S rozměry 8x7 metrů hravě zabaví klidně 12 dětí. Nechte aktivní centrum Džungle dětmi otestovat, uvidíte, že nebudou zklamané! Dopřejte dětem opravdový zážitek v atrakci o velikosti 8x7 metrů! Kapacita cca 120 dětí za hodinu.

Galerie

Atrakce pro děti
10000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Aktivní centrum Džungle je vhodné pro vnitřní i vnější použití. Aktivní centrum je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 8x7 metrů, k dispozici vyžadujeme plochu cca 8x7 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 10.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
Sportovní set Sportovní set Akční sety 22000 Kč / 5 hodin
Set Farma Set Farma Akční sety 21000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048