Vyberte kategorii:

Sportovní set

Sportovní set je určen pro velké i malé, kluky i holky, se sportovními ambicemi i bez nich. Jeho součástí je pronájem Lidského stolního fotbálku, atrakce Shoď ho a Bungee runningu. V ceně pronájmu jsou samozřejmě instruktoři, kteří se postarají o organizaci turnaje, vysvětlování pravidel a samotnou obsluhu atrakcí. Doprava po celé ČR zdarma!

Galerie

Akční sety
22000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Nafukovací atrakce jsou vhodné pro vnitřní i vnější použití. Atrakce je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 13x6, resp. 12x4 resp. 5x5 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce, včetně organizace turnaje. Obsluha je přítomna po celou dobu provozu.

Bezpečnost

Nafukovací atrakce je vyrobena z certifikovaných materiálů, obsluha zajišťuje provoz nafukovacích atrakcí

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 22.000,- Kč. Za každou další hodinu 2.000,- Kč. Doprava je po celé ČR zdarma. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048