Vyberte kategorii:

Bungee running

Smyslem této atrakce, která je určena všem věkovým kategoriím, je doběhnout proti odporu gumového lana co nejdále, resp. dále než soupeř se kterým se utkáváme. Zátěž na atrakci bungee running lze upravit pro jakoukoliv věkovou skupinu, je tedy vhodná pro veškeré firemní, společenské, sportovní či kulturní akce, dny dětí, oslavy narozenin atd. Kapacita atrakce bungee running je cca 40 osob/hodinu. Vhodné pro děti od cca 6-ti let a pro všechny dospělé!

Galerie

Sportovní atrakce
7000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Rozměry atrakce jsou cca 11x3,5 metrů, k dispozici je nutná plocha min. cca 12x4 metry a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50 m. Ideální je rovná, nejlépe zatravněná plocha, popř. beton, umělý povrch. Atrakce je vhodná pro vnější i vnitřní použití.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 7.000,- Kč. Za každou další hodinu 800,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048