Vyberte kategorii:

AC Nafukovací aréna

Aktivní centrum Nafukovací aréna je ideálním řešením pro společnou zábavu dětí i dospělých. Využijte ji jako obří skákací plochu, fotbalové hřiště nebo volejbalový kurt! Představivosti se meze nekladou. Rozměr atrakce je 14 x 6 metrů s výškou cca 3,5 metru.

Galerie

Sportovní atrakce
10000,- Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Aktivní centrum Nafukovací aréna je vhodné pro vnitřní i vnější použití. Aktivní centrum je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 14x6 metrů, k dispozici vyžadujeme plochu cca 15x7 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 10.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048