Vyberte kategorii:

Cesta kolem světa

Zábavně vzdělávací program Cesta kolem světa nabízí kompletní realizaci dětského dne určenou pro obecní a firemní dny, může být ovšem zaměřena také na akce menšího měřítka. Kapacita celého programu je několik desítek až stovek dětí za jeden den. Během uceleného programu si děti projdou jednotlivé světadíly. Cesta s sebou přináší řadu nástrah v podobě nezvyklých úkolů - od lovení divokých koní lasem přes stavbu velké čínské zdi až po hudební program v doprovodu "opravdových" afrických domorodců. Chybět nebude ani výtvarná dílna plná bumerangů a klokaních čelenek, skládání obřího puzzle s Bobem a Bobkem nebo skákání s opicemi v jižní Americe. Součástí pronájmu je 5 herních stanovišť, registrace cestovatelů, nafukovací atrakce Aktivní centrum džungle a skluzavka Parník.

Galerie

Programové balíčky
45000,- Kč / 5 hodin

Technické požadavky

K dispozici je nutná větší rovná plocha. Pro provoz nafukovacích atrakcí je potřeba nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Naši školení instruktoři se postarají o bezpečný průběh během celého dne, máme pojištěnu odpovědnos za škodu. Nafukovací atrakce je vyrobena z certifikovaných materiálů, obsluha zajišťuje provoz nafukovacích atrakcí

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 45.000,- Kč. Doprava po celé ČR je zdarma. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048