Vyberte kategorii:

Fotobudka FotoCube

Fotocube je stylová fotobudka, kterou oceníte všude tam, kde jsou lidi. Bez nich by to totiž nebylo ono. My na lidech stavíme. Obsluha přijede na místo akce, připraví vše potřebné a Vám už jenom zbývá dobře se bavit. Pouhým dotykem obrazovky spustíte focení, zvolíte počet fotografíí, tisknete.
Nestačí Vám fotografie v ruce?
Na postranním panelu můžete jakoukoliv fotku poslat na email, sdílet na sociálních sítích nebo dotisknout, klidně osmnáctkrát! Stačí k tomu připojení na wifi.

RÁDI ZAŘÍDÍME NEBO VYROBÍME NĚCO NOVÉHO, NEBOJTE SE ZEPTAT! SOFTWARE FOTOCUBE JSME VYVINULI SAMI A PŘÍPADNÉ ÚPRAVY JSOU PRO NÁS HRAČKOU.

více na www.fotocube.cz

Galerie

Firemní akce
12400 Kč

Technické požadavky

FotoCube potřebuje pro instalaci plochu cca 3x4 metry, výšku 2,6 metru, připojení k elektrické síti na 220V a pokud je možnost, také připojení k wi-fi.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz fotokoutku.

Cena

Cena za pronájem atrakce včetně neomezeného tisku na 3 hodiny je 12.400,- Kč. Za každou další hodinu 2.000,- Kč. Více informací na www.fotocube.cz

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048