Vyberte kategorii:

Překážková dráha Piráti

Nemusíte jezdit ani do Karibiku, abyste si otestovali život opravdového piráta! Na překážkové dráze Piráti najdete prolézačky, podlézačky i skluzavku! Samozřejmě nechybí papoušek, děla, ani záchranný kruh! Určeno pro vnitřní i vnější použití, kapacita atrakce je cca 120 - 150 dětí / hodinu.

Galerie

Atrakce pro děti
11000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Překážková dráha Piráti je vhodná pro vnitřní i vnější použití. Dráhu je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 10x5 metrů a výška atrakce cca 4 metry, k dispozici vyžadujeme plochu cca 12x6 metrů a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Překážková dráha je vyrobena z certifikovaných materiálů, pro větší bezpečnost je vybavena také nástupní matrací. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 11.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048