Vyberte kategorii:

Překážková dráha Bořek stavitel

Překážková dráha s velkou skluzavkou udělá na Vaši akci parádu nejen mezi domacími kutily. Překážková dráha je určena dětem do cca 16 let. Kapacita dráhy je cca 200 - 240 dětí za hodinu.

Galerie

Atrakce pro děti
12000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Překážková dráha Bořek stavitel je vhodná pro vnitřní i vnější použití. Dráhu je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 17 x 4  metry a výška atrakce cca 5 metrů, k dispozici vyžadujeme plochu cca 19x6 metrů a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Překážková dráha je vyrobena z certifikovaných materiálů, pro větší bezpečnost je vybavena také nástupní matrací. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 12.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.200,- Kč. Při objednávce nad 15.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 774 608 469