Vyberte kategorii:

Set Divoký západ

Stát se kovbojem nebo indiánem na jedno odpoledne? Pomůžeme vám splnit tento dětský sen! Set na divokém západě obsahuje Aktivní centrum Indiáni, skákací hrad Western a simulátor dojení kravičky, to vše za skvělou cenu!

Galerie

Akční sety
21000,- Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Set je vhodný pro vnitřní i vnější použití. K dispozici je potřeba rovná, nejlépe zatravněná plocha a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m. Rozměry atrakcí jsou 7,5x5 (AC Indiáni), resp. 5x5 (skákací hrad Western), resp. 2x2 (Simulátor dojení kravičky) metry.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakcí. Obsluha je přítomna po celou dobu provozu.

Bezpečnost

Nafukovací atrakce jsou vyrobena z certifikovaných materiálů, pro větší bezpečnost je vybavena také nástupní matrací. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem setu na 5 hodin je 21.000,- Kč. Za každou další hodinu 2.000,- Kč. Doprava po celé ČR zdarma. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048