Vyberte kategorii:

Bořek stavitel set

Set Bořek stavitel je kombinace velkých atrakcí z naší nabídky, která zaujme svou originalitou nejenom kluky! Jeho součástí je Aktivní centrum Bořek stavitel, překážková dráha Bořek stavitel a stanem zastřešené stanoviště s 5000 dřevěných kostek. V ceně pronájmu je samozřejmě obsluha, která se stará o bezproblémový chod atrakcí. Doprava po celé ČR zdarma!

Galerie

Akční sety
27000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Nafukovací atrakce jsou vhodné pro vnitřní i vnější použití. Atrakce je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakcíj sou cca 12x5 (AC Bořek), resp. 17x4 (Překážková dráha Bořek) resp. 5x3 metry (stan s hracími kostkami). Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakcí. Obsluha je přítomna po celou dobu provozu.

Bezpečnost

Nafukovací atrakce jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, obsluha zajišťuje provoz nafukovacích atrakcí

Cena

Cena za pronájem atrakcí na 5 hodin je 27.000,- Kč. Za každou další hodinu 2.700,- Kč. Doprava je po celé ČR zdarma. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048