Vyberte kategorii:

Simulátor dojení

Kravička Jitka poslouží velkým i malým k natrénování dojičských dovedností. Součástí pronájmu jsou také dvě stoličky a dvě vědra. Obsluha ráda zorganizuje dojičské klání a na základě množství nadojeného mléka/vody vyhodnotí nejlepšího dojiče či dojičku! No řekněte, nezkusili byste si to?

Galerie

Atrakce pro děti
8000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Simulátor dojení krávy je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 2,5 x 1,5 metru, k dispozici vyžadujeme plochu cca 3x3 metry.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Atrakce je vyrobena z certifikovaných materiálů. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během dojení.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 8.000,- Kč. Za každou další hodinu 800,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048