Vyberte kategorii:

Nafukovací skluzavka Parník

Nafukovací skluzavka je atrakce oblíbená především u dětí. Nafukovací skluzavka  je vhodná pro veškeré vaše společenské, kulturní či sportovní akce, pro dny dětí nebo oslavy města. Také ji lze využít jako originální narozeninový dárek nebo poslouží ke zpestření dětské oslavy.

Skluzavka je určena dětem do cca 16 let. Kapacita je 100 - 120 dětí za hodinu, dle stáří dětí.

Galerie

Atrakce pro děti
10000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Nafukovací skluzavka Parník je vhodná pro vnitřní i vnější použití. Nafukovací skluzavku je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry skluzavky jsou cca 10x5x metrů a výška atrakce cca 7 metrů, k dispozici vyžadujeme plochu cca 11x6 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Nafukovací skluzavka je vyrobena z certifikovaných materiálů, pro větší bezpečnost je vybaven také nástupní matrací. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 10.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048