Vyberte kategorii:

Fotbalový set

Fotbalový set potěší nejednoho sportovního nadšence. Jeho součástí je pronájem Lidského stolního fotbálku, Fotbalových šipek a Bumper ball fotbálku. V ceně pronájmu jsou samozřejmě instruktoři, kteří se postarají o organizaci turnaje, vysvětlování pravidel a samotnou obsluhu atrakcí. Doprava po céle ČR zdarma!

Galerie

Akční sety
25000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Nafukovací atrakce jsou vhodné pro vnitřní i vnější použití. Atrakce je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry atrakce jsou cca 13x6, resp. 13x6 resp. 5x3 metrů. Nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Bezpečnost

Nafukovací atrakce je vyrobena z certifikovaných materiálů, obsluha zajišťuje provoz nafukovacích atrakcí

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 25.000,- Kč. Za každou další hodinu 2.000,- Kč. Doprava po celé ČR je zdarma. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
Sportovní set Sportovní set Akční sety 22000 Kč / 5 hodin
Set Farma Set Farma Akční sety 21000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048