Vyberte kategorii:

Sumo ring

Soutěžící jsou oblečeni do speciálních Sumo obleků a jsou vybaveni rukavicemi a helmami. Účelem je na sumo ringu vytlačit protihráče z vyznačeného kruhu. Atrakce Sumo je určena pro široké spektrum soutěžících a je vhodná pro veškeré firemní, společenské, sportovní či kulturní akce, dny dětí a oslavy narozenin atd. Kapacita atrakce sumo je cca 20 osob/hodinu. Vhodné pro děti od cca 14-ti let a především pro všechny dospělé!

Galerie

Sportovní atrakce
8000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Rozměry atrakce jsou cca 5x5 metrů, k dispozici je nutná plocha min. cca 6x6 metrů a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50 m. Ideální je rovná, nejlépe zatravněná plocha, popř. beton, umělý povrch. Atrakce je vhodná pro vnější i vnitřní použití.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 8.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
Set Divoký západ Set Divoký západ Akční sety 20000,- Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048