Vyberte kategorii:

Lidský stolní fotbal

Pozor, nabízíme několik barevných variant fotbálku!

Lidský stolní fotbálek nabízíme včetně kompletního servisu, nejedná se o pouhý pronájem atrakce! Obsluha nejdříve atrakci nainstaluje, jednotlivým týmům posléze vysvětlí pravidla hry a během samotného utkání se stará, aby hráči měli neustále k dispozici míč, kontroluje časomíru a samozřejmně počítá góly! Jsme schopni také pomoci se samotnou organizací turnaje nebo s vytvořením herního pavouka.

Jedná se o profesionální hřiště - zvětšeninu stolního fotbálku. Hráči jsou připevněni k jednotlivým tyčím a mohou se pohybovat pouze do stran. Rozměry atrakce jsou  úmyslně zvoleny tak, aby moho dojít ke kontaktu mezi jednotlivými hráči - hra je potom o to dynamičtější. 

Lidský stolní fotbal umožňuje hrát dohromady 10 až 12-ti hráčům. Atrakce je vhodná pro veškeré vaše společenské, kulturní či sportovní akce, pro dny dětí nebo oslavy města. Také jej lze využít jako originální narozeninový dárek nebo atrakce lidský stolní fotbal poslouží ke zpestření dětské oslavy.

Kapacita atrakce je cca 120 účastníků za hodinu.

Galerie

Sportovní atrakce
13000 Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Rozměry atrakce jsou cca 13x7x2 metrů, k dispozici je nutná plocha min. cca 14x7 metrů a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50 m. Ideální je rovná, nejlépe zatravněná plocha, popř. beton, umělý povrch. Atrakce je vhodná pro vnější i vnitřní použití.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na 5 hodin je 13.000,- Kč. Za každou další hodinu 1.000,- Kč. Při objednávce nad 30.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 8,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
Fotbalový set Fotbalový set Akční sety 32000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048