Vyberte kategorii:

Nafukovací Párty stan

Nafukovací párty stan je ideálním přístřeškem pro vaše akce. Lze uzavřít ze všech stran. Je vybaven suchými zipy, bez problému na něj lze připevnit reklamní bannery. Párty stan je vhodný doplněk při prezentaci vaši firmy na veletrzích, roadshow, lze také využít pro veškeré společenské, kulturní či sportovní akce.

Galerie

Firemní akce
5000 Kč / den

Technické požadavky

Párty stan je vhodný pro vnitřní i vnější použití. Stan je možné rozložit na rovné, ideálně zatravněné ploše. Rozměry stanu jsou cca 5x5 metrů, k dispozici vyžadujeme plochu cca 6x6 metrů a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která je přítomna po celou dobu provozu. Obsluha se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce.

Cena

Cena za pronájem atrakce na den je 5000,- Kč. Při objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?
AC Hasiči AC Hasiči Atrakce pro děti 10000 Kč / 5 hodin
Set Džungle Set Džungle Akční sety 23000 Kč / 5 hodin

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Informace o ochraně osobních údajů

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 724 907 048