Vyberte kategorii:

Na divokém západě

Stát se kovbojem nebo indiánem na jedno odpoledne? Pomůžeme vám splnit tento dětský sen! Set na divokém západě obsahuje skákací hrad Western, simulátor dojení kravičky a simulátor hodu lasem, to vše za skvělou cenu!

Galerie

Akční sety
12000,- Kč / 5 hodin

Technické požadavky

Set je vhodný pro vnitřní i vnější použití. K dispozici je potřeba rovná, nejlépe zatravněná plocha a nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V) v maximální vzdálenosti 50m. Rozměry atrakce jsou 5x5, resp. 2,5x1,5 metru.

Obsluha

Součástí pronájmu je školená obsluha, která se postará o instalaci, demontáž a bezproblémový provoz atrakce. Obsluha je přítomna po celou dobu provozu. Nafukovací atrakce je vyrobena z certifikovaných materiálů, pro větší bezpečnost je vybavena také nástupní matrací. Obsluha zajišťuje bezpečné střídání děti během pronájmu.

Cena

Cena za pronájem setu na 5 hodin je 12.000,- Kč. Za každou další hodinu 800,- Kč. Při objednávce nad 15.000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma. Doprava z Valašského Meziříčí a zpět 6,- Kč / km. K ceně je nutné připočítat 21% DPH.

Oblíbená služba Nevybrali jste si?

Chcete se nás na něco zeptat?

* Vyplňte alespoň jeden kontakt.

Jak to funguje?

Stačí si pouze vybrat z nabídky nafukovacích, zábavných atrakcí. My vám atrakci přivezeme, zajistíme její montáž, demontáž i obsluhu. Na vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce! Nafukovací atrakce je možné provozovat i v interiéru. Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na naše skákací hrady.

Spojte se s námi

Naše další projekty

můjSkákacíHrad.cz

Kontaktujte nás

Tomáš Hruboň
+420 774 608 469